Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 33,0380   33,0975
EURO 36,0984   36,1634
       
Özlü Sözler
Doğru düşünce olmadan doğru düşünce faaliyeti olmaz (Salih Mirzabeyoğlu)
Reklam
Eğitimci Özden Yılmaz Fikir Vatanımızı Anlattı

BDA Üniversite Komisyonu Başkanı, BDFO (Büyük Doğu Fikir Ocakları) genel başkanlarından ve Anafor Eğitim konuşmacılarından eğitimci Özden Yılmaz'ın BDA Genel Merkezi'nde 9 Mart 2024 Cumartesi akşamı gerçekleştirdiği "Gazze Vesilesiyle Fikir Vatanımız" sohbetinde, toprak olarak, Mavi Vatan olarak, Siber Vatan olarak, Gök Vatan olarak, Uzay Vatan olarak "vatan" kavramından bahsedilirken, asıl "Fikir Vatanımız"ın ne olduğu ve nasıl korunacağı üzerinde durulması gerektiğinin altı çizildi ve bu çerçevede Büyük Doğu-İbda dünya görüşünün biricikliği dile getirildi. Ziyadesiyle istifade ettiğimiz bu önemli sohbet için Özden Yılmaz'a müteşekkiriz.

Okunma Sayısı: 88


3.226.72.194
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Duyurular

Edebiyatçı-yazar Zeynel Abidin Dânâlıoğlu'nun 20 Temmuz 2024 Cumartesi akşamı saat 20.30'da Büyük Doğu Akıncıları (BDA) Genel Merkezi'nde gerçekleştireceği "İDEOLOJİK FORMASYON VE EĞİTİM" konulu sohbete tüm kardeşlerimiz davetlidir.

Muhammed Demir hocamız riyâsetinde gerçekleştirilen Tahâvî Akîdesi derslerimiz bu cumartesi yine saat 19.30'da TAHÂVÎ ŞERHİ BÂBERTÎ TERCÜMESİ (İsmailağa Yayınları) eserinden devam edecektir. Dileyen kardeşlerimiz ücretsiz derslerimize iştirak edebilir.


İstanbul Hava Durumu
Dosya İndirme Panosu

Büyük Doğu Akıncıları Fikir Sanat Ve Dayanışma Derneği

© Copyright 2023  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Web Sitesi | Köy Web Sitesi


Top