Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 33,0380   33,0975
EURO 36,0984   36,1634
       
Özlü Sözler
Doğru düşünce olmadan doğru düşünce faaliyeti olmaz (Salih Mirzabeyoğlu)
Reklam
BDA Genel Merkezi’nde İftar Programı

Ramazan ayında her Cumartesi herkese açık iftar programı düzenleyen BDA Genel Merkezi, 23 Mart 2024 akşamı birçok gönüldaş kurum ve grup temsilcilerinin da hususî olarak davet edildiği daha geniş kapsamlı bir iftar organize etti. HÜDA PAR İstanbul İl Başkan yardımcılarından ve HÜDA PAR İstanbul ilçe adaylarından iştirak eden yetkililerin yanısıra, Baran Dergisi Yayın Kurulu üyeleri, Kökler Derneği temsilcileri, Gölge Kitabevi temsilcileri, Hodri Meydan gazetesi temsilcileri, Akademya dergisi temsilcileri, Son Kıvılcım dergisi temsilcileri, Anadolu Neferleri temsilcileri, Okur-Der Derneği temsilcileri, Fetih TV temsilcileri, Erdemli Gençlik Derneği temsilcileri, Osmanlı Gençlik Hareketi temsilcileri başta olmak üzere çok sayıda gönüldaş, dost ve misafir de iftara katıldı. İftarın ardından, Baran Yayın Kurulu Üyeleri Kâzım Albayrak ve Mevlüt Koç ağabeylerimiz, BDA İstişare Kurulu Üyesi Muzaffer Doğan ağabeyimiz ve Kökler Derneği Başkanı Saadeddin Ustaosmanoğlu ağabeyimiz misafirlere kısa birer konuşma yaptıktan sonra, yazarlar Melikşah Sezen ve Mehmet Cafer Erol’un güzel katkılarıyla zenginleşmek üzere, iftar ve teravih sonrası gelen dostların da katılımıyla sohbet ve istişareler geç vakitlere kadar devam etti.

Okunma Sayısı: 110


3.226.72.194
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Duyurular

Edebiyatçı-yazar Zeynel Abidin Dânâlıoğlu'nun 20 Temmuz 2024 Cumartesi akşamı saat 20.30'da Büyük Doğu Akıncıları (BDA) Genel Merkezi'nde gerçekleştireceği "İDEOLOJİK FORMASYON VE EĞİTİM" konulu sohbete tüm kardeşlerimiz davetlidir.

Muhammed Demir hocamız riyâsetinde gerçekleştirilen Tahâvî Akîdesi derslerimiz bu cumartesi yine saat 19.30'da TAHÂVÎ ŞERHİ BÂBERTÎ TERCÜMESİ (İsmailağa Yayınları) eserinden devam edecektir. Dileyen kardeşlerimiz ücretsiz derslerimize iştirak edebilir.


İstanbul Hava Durumu
Dosya İndirme Panosu

Büyük Doğu Akıncıları Fikir Sanat Ve Dayanışma Derneği

© Copyright 2023  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Web Sitesi | Köy Web Sitesi


Top