Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 33,0380   33,0975
EURO 36,0984   36,1634
       
Özlü Sözler
Doğru düşünce olmadan doğru düşünce faaliyeti olmaz (Salih Mirzabeyoğlu)
Reklam
Muzaffer Doğan Ağabeyimiz Üstad Necip Fazıl'ı Anlattı

BDA İstişare Kurulu Üyesi, eğitimci-edebiyatçı-siyasetçi Muzaffer Doğan’ın Üstad Necip Fazıl'ın doğum-vefat yıldönümü münasebetiyle 25 Mayıs 2024 Cumartesi akşamı BDA genel merkezinde gerçekleştirdiği “Üstad 120 Yaşında” konulu sohbette Üstad’ın fikri, sanatı ve aksiyonu konuşuldu. Sohbetin ardından Çeçen-İçkerya Cumhuriyeti Türkiye-Ortadoğu Temsilcisi ve Çeçen İçkerya Derneği Başkanı Abdülhakim Şaptuk da kısa bir konuşmayla Çeçen davasının bugün geldiği durumu anlattı ve kendi faaliyetlerini paylaştı. HÜDA PAR İstanbul İl Başkan Yardımcısı Emin İn’in de iştirak ettiği program geç vakitlere kadar sohbet ve istişarelerle devam etti.

Okunma Sayısı: 58


3.226.72.194
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Duyurular

Edebiyatçı-yazar Zeynel Abidin Dânâlıoğlu'nun 20 Temmuz 2024 Cumartesi akşamı saat 20.30'da Büyük Doğu Akıncıları (BDA) Genel Merkezi'nde gerçekleştireceği "İDEOLOJİK FORMASYON VE EĞİTİM" konulu sohbete tüm kardeşlerimiz davetlidir.

Muhammed Demir hocamız riyâsetinde gerçekleştirilen Tahâvî Akîdesi derslerimiz bu cumartesi yine saat 19.30'da TAHÂVÎ ŞERHİ BÂBERTÎ TERCÜMESİ (İsmailağa Yayınları) eserinden devam edecektir. Dileyen kardeşlerimiz ücretsiz derslerimize iştirak edebilir.


İstanbul Hava Durumu
Dosya İndirme Panosu

Büyük Doğu Akıncıları Fikir Sanat Ve Dayanışma Derneği

© Copyright 2023  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Web Sitesi | Köy Web Sitesi


Top